ÇORUM SUNGURLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EMEKLİ OLAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM PERSONELİNE VEDA YEMEĞİ

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz bünyesinde 46 yıl memur olarak çalışan Ali NAKKAŞ, emekliler kervanına katıldı. Memur Ali NAKKAŞ emekli olması nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları bir veda yemeği düzenledi.
EMEKLİ OLAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM PERSONELİNE VEDA YEMEĞİ

EMEKLİ OLAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM PERSONELİNE VEDA YEMEĞİ

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz bünyesinde 46 yıl memur olarak çalışan Ali NAKKAŞ, emekliler kervanına katıldı. Memur Ali NAKKAŞ emekli olması nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları bir veda yemeği düzenledi.

Sungurlu Öğretmen evi Restoran bölümünde verilen yemeğe  İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup SARI, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Kadir ŞAHİNOĞLU,  İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Neşe AKALIN, Yalçın AKKAYA, İlçe Milli Eğitim çalışanları katıldılar.

Çok neşeli bir havada geçen veda yemeğinde konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup SARI, Milli Eğitim Müdürlüğünün büyük bir aile olduğunu, bu aile de uzun yıllar hizmet eden, görevini en güzel şekilde tamamlayan personelimiz Ali NAKKAŞ beye bundan sonraki yaşamlarında sağlık, mutluluk ve huzurlu bir yaşam diliyorum şeklinde konuştu.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Mustafa Kadir  ŞAHİNOĞLU, konuşmasında  buraya gelmesinden itibaren yaklaşık 18  aydır Ali beyle ile birlikte çalışma imkanı bulduğunu belirtti. ŞAHİNOĞLU, "Milli Eğitim camiasında yıllarca memur olarak başarılı bir şekilde görev yapan Ali NAKKAŞ arkadaşımız, benim bulunduğum süre içinde dürüstlüğüyle, saygınlığıyla ve işini iyi şekilde yapan bir kişi olarak tanıdım. Bundan sonra ailesiyle, tüm yakınlarıyla ve dostlarıyla en güzel şekilde yaşamına devam etmesini diliyorum. Emeklilik herkese nasip olsun" dedi. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz kurumca alınan hediye paketini de Ali NAKKAŞ'a takdim etti.

Eğitim camiasının personeli olmaktan mutlu olduğuna ifade  eden Ali NAKKAŞ, Kıymetli dostlarım, arkadaşlarım ve kardeşlerim. Kırk altı yıl süre yapmış olduğum memuriyet görevimi emekli olmam nedeniyle  03/12/2019  tarihi itibariyle  tamamlamış  bulunmaktayım.  Hüzünlü ama mutlu olarak ayrılıyorum. Bulunduğum birimde yapmış olduğum işlemlerin hassasiyeti bilinciyle  her zaman empati yaparak mevcut mevzuat çerçevesinde hakkaniyet içerisinde yapmaya çalıştım. Bu nedenle; bilerek veya bilmeyerek gönlünü incittiğim kardeşlerim varsa onlardan helâllık diliyorum. Benim hakkım varsa tüm kardeşlerime canı gönülden helâl ediyorum.

Tüm sevdiklerime, sevenlerime, amirlerime , mesai arkadaşlarıma , bana desteklerini ve sevgilerini esirgemeyen herkese, çalışma hayatıma değer katan tüm arkadaşlarıma, gönlüne dokunduğum ya da gönlüme dokunan herkese en kalbi duygularımla çok teşekkür ederim, herkese sağlıklı ,huzur dolu ve mutlu  bir yaşam dilerim. İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup SARI' ya, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Kadir ŞAHİNOĞLU' na Şube Müdürlerimiz ve çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim dedi.

13-02-202013-02-202013-02-202013-02-202013-02-202013-02-202013-02-202013-02-202013-02-2020

Sunguroğlu Mahallesi Alpaslan Türkeş Caddesi No 20 Sungurlu/ÇORUM - 0364 311 80 65 0364 31180 60 0364 311 81 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.