ÇORUM SUNGURLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MUSTAFA ERYİĞİT GÖREVİNE BAŞLADI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MUSTAFA ERYİĞİT GÖREVİNE BAŞLADI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ GÖREVİNE BAŞLADI

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa  ERYİĞİT’ in  mesajı:

5 Haziran 2017 Pazartesi itibariyle Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlamış bulunmaktayım.

Öncelikle Sungurlu’ya ve Sungurlu’daki çocuklarımıza hizmet etmeyi nasip eden Allah´a şükrediyor, bizi bu vazifeye layık gören büyüklerimize de teşekkürü bir borç biliyorum.

Çorum’un ve Türkiye’nin en büyük ve güzide İlçelerinden biri olan Sungurlu’da Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapacak olmanın gururu ve heyecanı içerisindeyim.

Milli Eğitimin farklı kademelerinde hizmet etmiş birisi olarak, güzel şehrimize yeni bir heyecan ve ruh ile hizmet ederken bütün paydaşlarımızla el ele vererek İlçemizi her alanda bir adım daha ileri götürmenin mücadelesini vereceğiz.

Çalışma arkadaşlarımız, şube müdürlerimiz, okul müdürlerimiz ve en önemlisi de öğretmenlerimizle beraber organize olarak çocuklarımıza en güzel eğitim ve altyapı imkanlarını sağlamaya gayret edeceğiz. Eğitim süreçlerinde aslolan eğitimin niteliği ve içeriğidir. Bu anlamda da özellikle yapacağımız planlamalarla öğrencinin aklına, kalbine ve sosyal çevresine hitap edecek şekilde onu yetiştirmenin gayreti içerisinde olacağız.

Eğitimi bütüncül bir bakış açısıyla ele alarak, çocuklarımızı bütün yönleriyle kuşatmış bir eğitim sistemini, Bakanlığımızın eğitim politikaları doğrultusunda yönetme çabası içinde olacağız.   

Hayata geçireceğimiz projeler ve bu projelere  Sungurlu halkının desteğiyle  ilçemizin eğitimde ön plana çıkması arzusundayız.

Bu süreçte velilerimizin, akademik ve bilimsel  camianın, sivil toplum kuruluşlarının ve eğitimin tüm paydaşlarının desteğini bekliyoruz.

Bu düşüncelerle yeni dönemin başta öğrencilerimiz, öğretmen ve yönetici arkadaşlarımız, nihayetinde Sungurlumuz için hayırlı olmasını diliyorum.

05-06-2017

 

 

 

Sunguroğlu Mahallesi Alpaslan Türkeş Caddesi No 20 Sungurlu/ÇORUM - 0364 311 80 65 0364 31180 60 0364 311 81 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.