ÇORUM SUNGURLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HAYDAR ÖZTAŞ ANADOLU LİSESİNDE SEMİNER ÇALIŞMALARINA KATILDI

 İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa ERYİĞİT Haydar Öztaş Anadolu Lisesinde yapılan seminer çalışmalarına katıldı.
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HAYDAR ÖZTAŞ ANADOLU LİSESİNDE SEMİNER ÇALIŞMALARINA KATILDI

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HAYDAR ÖZTAŞ ANADOLU LİSESİNDE SEMİNER ÇALIŞMALARINA KATILDI.

        İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa ERYİĞİT Haydar Öztaş Anadolu Lisesi’nde yapılan seminer çalışmalarına katıldı.

      Öğretmenler ile bir araya gelen Milli Eğitim Müdürümüz geçmiş yılın değerlendirmesini yaparak eğitim öğretim yılı boyunca yürütülecek çalışma ve projeler ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

       İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa ERYİĞİT, “Öğretmen arkadaşlarımın huzurlu bir ortamda çalışması benim birinci önceliğimdir. Bizlere emanet olan evlatlarımızı hep birlikte en iyi seviyelere getirmek için çalışmalıyız,projeler üretmeliyiz. Kaybedecek hiçbir öğrencimiz yoktur. Bizlerden beklentiler çok yüksek el birliği ile çalışarak bu beklentileri karışılacağımıza inancım tamdır. Geçen yıldaki eğitim öğretim çalışmalarından dolayı okul idaremize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Bu yıl daha güzel çalışmalar yapacağınıza eminim. Kapım, telefonum hepinize açık her zaman yanınızda ve destekçiniz olmaya hazırım.” dedi.

         Konuşmasının sonunda öğretmenlerin taleplerini dinleyen ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa ERYİĞİT  yeni öğretim yılında başarılar dileyerek okuldan ayrıldı.

 

07-09-201807-09-2018

 

Sunguroğlu Mahallesi Alpaslan Türkeş Caddesi No 20 Sungurlu/ÇORUM - 0364 311 80 65 0364 31180 60 0364 311 81 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.