ÇORUM SUNGURLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖNDER İMAM HATİPLİLER DERNEĞİ GENEL BAŞKANI HALİT BEKİROĞLU VE MEB DİN ÖĞRETİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DAİRE BAŞKANI İHSAN ERKUL TELEKONFERANSLA MAARİF AKŞAMLARINA KATILDI

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce başlatılan ve  her hafta Salı günü  yapılan "Maarif Akşamları"nda bu hafta ilçemizdeki İmam Hatip Okulları ile bir araya gelindi.
ÖNDER İMAM HATİPLİLER DERNEĞİ GENEL BAŞKANI HALİT BEKİROĞLU VE MEB DİN ÖĞRETİMİ  GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DAİRE BAŞKANI İHSAN ERKUL TELEKONFERANSLA  MAARİF AKŞAMLARINA  KATILDI

ÖNDER İMAM HATİPLİLER DERNEĞİ GENEL BAŞKANI HALİT BEKİROĞLU VE MEB DİN ÖĞRETİMİ  GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DAİRE BAŞKANI İHSAN ERKUL TELEKONFERANSLA  MAARİF AKŞAMLARINA  KATILDI

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce başlatılan ve  her hafta Salı günü  yapılan maarif akşamlarında bu hafta ilçemizdeki İmam Hatip Okulları ile bir araya gelindi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Mustafa ERYİĞİT, Şube Müdürlerimiz İsmail ÇOBAN, Yalçın AKKAYA, İlçe Müftümüz İbrahim KÖKSAL, İmam Hatip Platformu Sungurlu Temsilcisi Nuri LAFCI ile birlikte Şehit Ali Alıtkan Anadolu İmam Hatip  Lisesi, Sungurlu İmam Hatip Ortaokulu, Şehit Mahmut Peşmen İmam Ortaokulu, Şehit Yavuz Selim Karaman İmam Hatip Ortaokulu idarecileri ve öğrenci velileri katıldı. 

Bu hafta konumuz İmam Hatip Okulları

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ERYİĞİT yaptığı açılış konuşmasında “ Maarif Akşamları"nda her hafta benzer okullarımızın idarecileri ve velileri ile bir araya gelme gayretindeyiz. İlçemizde akademik ve sosyal anlamda okullarımızı en iyi seviyeye getirmeyi hedefliyoruz. Bunun için de hepimizin el birliğiyle çalışması gerekmektedir. İmam Hatip Okullarımız üzerlerindeki sorumluluğun bilincinde olarak çalışmalarına devam etmelidirler. Öğrencilerin mutluluğunu, velilerin memnuniyetini sağlayacak adımlar atmalarını bekliyorum. Bu süreçte sizlerin her zaman yanında olacağımı bilmenizi isterim. Bizlerle bu akşam birlikte olacak olan MEB Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Sayın İhsan ERKUL’a, ÖNDER Genel Başkanı Sayın Halit BEKİROĞLU’na, siz değerli katılımcılara ve ev sahipliği için Öğretmenevi Müdürlüğümüze teşekkür ederim.” dedi.

Toplantıya telekonferans ile katılan ÖNDER İmam Hatipliler Derneği Genel Başkanı Halit BEKİROĞLU, İmam Hatip Okulları ile ilgili düşüncelerini katılımcılarla paylaştıktan sonra “ Sungurlu´da da güzel çalışmaların başladığını bunların kendilerini mutlu ettiğini sizlerle telekonferans sistemi ile de olsa bir araya gelmekten mutlu oldum” dedi.

MEB Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Eğitim Politikaları Daire Başkanı İhsan ERKUL İmam Hatip Okulları ile ilgili düşüncelerini katılımcılarla paylaştıktan sonra konuşmasında “İmam Hatip Okullarının gittikçe artan başarı grafiği bizleri mutlu etmektedir. Buralarda görev yapan yönetici ve öğretmen arkadaşlarımızın fedakarca çalışmalarını yakinen takip ediyoruz. Bizler sürekli okullarda sizlerle birlikteyiz. Bizlere emanet olan bu görevleri layıkıyla yapabilmek için gayret sarf ediyoruz. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa ERYİĞİT’i ve çalışmalarını yakınen biliyorum. Sungurlu ilçemize güzel hizmetler vereceğine inancımız tamdır. Okullar açıldıktan sonra Sungurlu ilçemizi ziyaret ederek sizlerle bir araya gelmeyi istiyoruz.” dedi.

Telekonferansların ardından okullarımızın durumları ayrı ayrı görüşülerek başarıyı artırmak için yapılması gerekenler konuşuldu. Katılımcılara teşekkür edilerek program sona erdi.

02-08-201702-08-201702-08-201702-08-201702-08-201702-08-201702-08-201702-08-2017

 

Sunguroğlu Mahallesi Alpaslan Türkeş Caddesi No 20 Sungurlu/ÇORUM - 0364 311 80 65 0364 31180 60 0364 311 81 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.