ÇORUM SUNGURLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SUNGURLU MYO ÖĞRENCİLERİ KÖY OKULLARINDA ETKİNLİK DÜZENLEDİ

Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokulu ile Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde köy okullarında etkinlik düzenledi. 
SUNGURLU MYO ÖĞRENCİLERİ KÖY OKULLARINDA ETKİNLİK DÜZENLEDİ

SUNGURLU MYO ÖĞRENCİLERİ KÖY OKULLARINDA ETKİNLİK DÜZENLEDİ

     Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokulu ile Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde köy okullarında etkinlik düzenledi.

    Etkinlik kapsamında Sungurlu Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Programı öğrencileri Aşağı Fındıklı İlk-Ortaokulunu, Demirşeyh İlk-Ortaokulunu ve Arifegazili İlk-Ortaokulunu ziyaret ederek hazırladıkları eğitim-öğretim malzemelerini öğrencilere hediye ettiler.

      Ziyaretlere Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman ATCIOĞLU , Sungurlu MYO Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Kerim AKTAŞ ve Öğr. Gör. Özlem BAL  katıldı.  Öğr. Gör. Kerim AKTAŞ, Öğr. Gör. Gülden Öztürk SERTER ve Öğr. Gör. Özlem BAL koordinatörlüğünde Çocuk Gelişimi Programı öğrencileri tarafından yapılan okul öncesi eğitim materyalleri (eğitici oyuncaklar, ritim aletleri, kuklalar ,bebekler, kostümler) gittikleri okullardaki ana sınıfı öğrencilerine dağıtıldı Ayrıca öğrenciler yarışmalar, müzik eşliğinde oyunlar,  yüz boyama çalışmaları gibi aktiviteler gerçekleştirdiler.

      Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman ATCIOĞLU, Üniversitelerin diğer kurumlarla işbirliği içerisinde faaliyetlerde bulunmasının çok önemli olduğunu, bu anlamda Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin ALKAN’ın da bu tür işbirliği faaliyetlerini çok önemsediğini ve bu konuda çok sayıda etkinlik gerçekleştirildiğini belirterek, geçmiş yıllarda da bu tür çalışmaları gerçekleştiren Sungurlu Meslek Yüksek okuluna, desteklerinden dolayı Sungurlu MYO Müdürü Yrd. Doç Dr. Kubilay KARACİF’e, Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Kerim AKTAŞ’a, Yüksekokul Personeli ve öğrencilerine teşekkür etti.

 

     Etkinlikler sonrasında Aşağı Fındıklı İlk-Ortaokulu Müdürü Adem ÇALIK, Demirşeyh İlk-Ortaokulu Müdürü Adnan COŞKUN ve Arifegazili İlk-Ortaokulu Müdürü Yener ÖZALP, ana sınıflarının bu tür eğitici oyun materyallerine çok ihtiyaçları olduğunu, bu nedenle getirilen materyallerin çok işe yarayacağını, ayrıca çocukların yapılan etkinliklerde çok eğlendiklerini belirterek, Hitit Üniversitesi Sungurlu MYO ‘na ve özellikle Çocuk Gelişimi Programı akademik personeli ve öğrencilerine teşekkür ettiler.

.. .. .. .. .. .. .. .. .  

Sunguroğlu Mahallesi Alpaslan Türkeş Caddesi No 20 Sungurlu/ÇORUM - 0364 311 80 65 0364 31180 60 0364 311 81 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.