ÇORUM SUNGURLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GÖNLÜM SPORDA PROJESİNİN AÇILIŞI YAPILDI

Şehit Ali Alıtkan Anadolu İmam Hatip Lisesi, Gençlik ve Spor Bakanlığı'mızca desteklenen proje açılış ve tanıtım programına İlçe Kaymakamımız Mitat GÖZEN, Belediye Başkan Yardımcısı Mükremin DAĞAŞAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Kadir ŞAHİNOĞLU, Şube Müdürlerimiz  Neşe AKALIN, Yalçın AKKAYA, Sendika Temsilcileri, Oda Başkanları ve   İlçe Kurum Müdürleri ve öğrenciler katıldı
GÖNLÜM  SPORDA PROJESİNİN AÇILIŞI YAPILDI

GÖNLÜM  SPORDA PROJESİNİN AÇILIŞI YAPILDI

Şehit Ali Alıtkan Anadolu İmam Hatip Lisesi, Gençlik ve Spor Bakanlığı'mızca desteklenen proje açılış ve tanıtım programına İlçe Kaymakamımız Mitat GÖZEN, Belediye Başkan Yardımcısı Mükremin DAĞAŞAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Kadir ŞAHİNOĞLU, Şube Müdürlerimiz  Neşe AKALIN, Yalçın AKKAYA, Sendika Temsilcileri, Oda Başkanları ve   İlçe Kurum Müdürleri ve öğrenciler katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla  başlayan  programda Açılış konuşması okul müdürü Kerim MANDIRALOĞLU yaptı.

Müdür Kerim MANDIRALIOĞLU  konuşmasında şunları söyledi:"  Kıymetli misafirler, çocukların, gençlerin hatta büyüklerin teknolojiye olan bağımlılıkları onları hareketsiz ve sağlıksız bir yaşam tarzına itiyor. Oysaki spor, herkes için sadece fiziksel olarak değil aynı zamanda bilişsel, duyusal  gelişmelere de yardımcı olur. Bireylerde özgüveninin gelişmesini, paylaşmayı ve takım halinde hareket etmeyi öğrettiğini ifade eden okul müdürü MANDIRALIOĞLU, Sporun kişilerdeki liderlik özelliklerini ortaya çıkardığı ve sorumluluk alma duygusunu da geliştirdiği araştırma sonuçlarıdır. Aynı zamanda spor yapmak, yetenekleri ortaya çıkarmak, yeni dostluklar kazanmaktır. Gönlü sporda olanların mutlu ve her alanda daha başarılı oldukları bir gerçektir. Her çocuğun, her gencin başarı gösterebileceği bir spor dalı da illaki vardır. Yeter ki, gönül başka yerde değil sporda olsun. Yeter ki sporun faydaları iyi anlatılsın. Yeter ki, internet, telefon bağımlılarına ulaşılsın ve onlar spor çeşitleriyle buluşsun. Gençlik ve Spor Bakanlığımızın destekleriyle yürüteceğimiz bu projenin buna katkı sunması en büyük arzumuzdur. Gönlüm Spor' da projemizin koordinatörü Gülistan KOŞULAN Hocam' a, öğrencilerimize, açılışımızda bizleri onurlandıran siz değerli misafirlerimize teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.

 

Gönlüm  Sporda Projesinin  Sorumlusu ve Koordinatör öğretmeni Gülistan KOŞULAN tarafından Projeyle ilgili sunum yapıldı.

04-03-202004-03-202004-03-202004-03-202004-03-202004-03-202004-03-202004-03-202004-03-2020

 

 

Sunguroğlu Mahallesi Alpaslan Türkeş Caddesi No 20 Sungurlu/ÇORUM - 0364 311 80 65 0364 31180 60 0364 311 81 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.