ÇORUM SUNGURLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LİSE ve KURUM MÜDÜRLERİMİZ İLE BİR ARAYA GELDİK

Müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumlarda yapılan çalışmaların değerlendirileceği ve yapılacak çalışmaların planlanacağı türler bazında ayrı ayrı düzenlenecek toplantıların dördüncüsü  Müdürlüğümüze bağlı Lise ve Kurum Müdürleri ile yapıldı.
LİSE ve KURUM MÜDÜRLERİMİZ İLE BİR ARAYA GELDİK

 

LİSE ve KURUM MÜDÜRLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİK

    Müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumlarda yapılan çalışmaların değerlendirileceği ve yapılacak çalışmaların planlanacağı türler bazında ayrı ayrı düzenlenecek toplantıların dördüncüsü ,Müdürlüğümüze bağlı Lise ve Kurum Müdürleri ile yapıldı.

    2018- 2019 Eğitim öğretim yılının devam etmesi nedeniyle, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa ERYİĞİT Başkanlığında  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri Mustafa Kadir ŞAHİNOĞLU, Yalçın AKKAYA, Neşe AKALIN  ve ilçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı, lise ve kurum müdürleri ile ´´Değerlendirme ve Planlama Toplantısı´´ gerçekleştirdi.

     Toplantıda eğitim öğretimin başladığı günden bu güne yürütülen çalışmalar ile ilgili istişarelerde bulunuldu. 

     Müdürümüz ERYİĞİT, toplantıya katılan müdürlere söz vererek kendilerinden okul ve kurumlarının son durumları hakkında bilgiler aldı. Müdürlerimiz kendilerine ayrılan sürede yürüttükleri çalışmaları ayrıntılı şekilde anlattı. Örnek teşkil edecek çalışmalar ile ilgili ayrıntılı bilgiler verdiler. Güzel örneklerin yaygınlaştırılması açısından verimli geçen toplantıda faaliyet ve çalışmalarını aktarma imkanı buldular. İlçemizdeki bütün Liselerin dersler bazında hazırladığımız ilçe ortalamaları müdürlerimize verildi. Böylelikle okullarımız akademik olarak ne durumda olduklarını görmenin yanı sıra planlamaların daha sağlıklı olması sağlanacaktır.

     İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa ERYİĞİT okul müdürlerinin devam eden eğitim öğretim yılı ile ilgili olarak istek ve önerilerini dinledi. Eğitim öğretim yılının sorunsuz ve başarılı bir şekilde geçmesi için okul ve kurum müdürlerimizin özverili bir şekilde çalıştıklarını görmekten duyduğu memnuniyeti ifade etti.  Yapılacak bu toplantıların yıl içerisinde de devamının geleceğini belirtti. Müdürlerimizden eğitim ve öğretim kalitemizin artırılmasına yönelik projelere ağırlık verilmesini, müdürlerimizin de öğretmenlerle bir araya gelerek zaman zaman toplantılar yapmalarını isteyen ERYİĞİT, "Hepimizin ortak gayesi Sungurlu´da hizmet ettiğimiz öğrencilerimizin en iyi şekilde yetişmesini sağlamaktır. Siz eğitim liderlerinden beklentimiz öğretmenlerimiz, velilerimiz ve personeliniz ile el ele vererek sağlayacağınız sinerji ile okullarımızı öğrencilerimiz için sıcak bir aile ortamı haline getirmeye çalışmanızdır. Sunumlarda da gördüğümüz üzere okul ve kurumlarımız çok güzel çalışmalara imza atıyorlar. Ortaya çıkan sayısal veriler elde edilen başarılar ile kendinizi değerlendirme imkanı buldunuz. Toplantıdan elde ettiğiniz verilerle okullarımızda güzel çalışmalar yapacağınıza inancım tamdır. Lideri olduğunuz okulda öğretmenlerimiz ile bir araya gelerek durumunuzu tekrardan analiz ediniz. İlçemizde bulunan liselerin TÜBİTAK 4006 projesine başvurması bizi mutlu etmiştir. Yine okullarımızın TÜBİTAK 2204 proje yarışmalarına öğrencilerini hazırlaması hedefimiz olan Sungurlu´nun eğitimde, bilimde öncü olması hedefine bizleri yaklaştıracaktır.  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yürüttüğümüz projelere başta sizlerin büyük desteğinizi bekliyoruz. Bütün bu projelerde tek gayemiz öğrencilerin mutluluğunu ve başarısını sağlamaktır. Sizlere güveniyoruz her zaman yanınızda ve desteğiniz olmaya devam edeceğiz. Bu uzun ve verimli toplantıda ki sunumlarınız ve çalışmalarınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyor çalışmalarınızda üstün başarılar diliyorum" dedi.  

21-12-201821-12-201821-12-2018

 

Sunguroğlu Mahallesi Alpaslan Türkeş Caddesi No 20 Sungurlu/ÇORUM - 0364 311 80 65 0364 31180 60 0364 311 81 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.