ÇORUM
SUNGURLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇE KAYMAKAMIMIZ E-SINAV MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ
Kaymakamımız Sayın Fatih GÖRMÜŞ beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İhsan SEPTCİ ile birlikte Sungurlu Anadolu Lisesi'nde açılan Elektronik Sınav Merkezi'ni ziyaret etti.![İLÇE KAYMAKAMIMIZ E-SINAV MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2021_08/20083147_176fa4f8-a0e9-481d-a31a-1babda0e545a.jpg)
İlçemizde faal hale gelecek olan E-Sınav Merkezi, öğrencilerimizin ve vatandaşlarımızın kolay bir şekilde sınav hizmetinden yararlanmalarına olanak tanımaktadır. Elektronik ortamda yapılan bütün sınavlar bu merkezimizde yapılabilecektir. Kaymakamımız, E-Sınav Merkezinin en kısa sürede faal hale getirilip vatandaşlarımızın hizmetine sunulması yönünde gerekli talimatları vererek, tüm öğrencilerimize 2021-2022 eğitim öğretim yılında başarılar diledi.