ÇORUM
SUNGURLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
SUNGURLU KAYMAKAMIMIZ FATİH ORTAOKULU'NU ZİYARET ETTİ
Sungurlu İlçe Kaymakamımız Fatih GÖRMÜŞ beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İhsan SEPETCİ ile birlikte Fatih Ortaokulu'nu ziyaret etti.![SUNGURLU KAYMAKAMIMIZ FATİH ORTAOKULU'NU ZİYARET ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2022_02/22133139_d8f6af8d-c3e3-40b8-a1a5-2fc5b7260355.jpg)
Derslikleri gezerek öğrencilerle sohbet eden Kaymakamımız Fatih GÖRMÜŞ, gelen talep ve istekleri dinledi. Devam eden Eğitim-Öğretim süreciyle okul müdüründen bilgi alan Kaymakamımız Fatih Görmüş, okul idarecilerine ve öğretmenlere kolaylıklar diledi.