SUNGURLU BİLİM VE SANAT MERKEZİ YIL SONU BİLİM ŞENLİĞİ
Sungurlu Bilim ve Sanat Merkezine devam eden öğrencilerin sosyal sorumluluk duygularını geliştirmek amacıyla 04.06.2024 Salı günü saat 15.00-17.00 arasında Sungurlu Bilim ve Sanat Merkezinde bilim şenliği yapılmıştır.![SUNGURLU BİLİM VE SANAT MERKEZİ YIL SONU BİLİM ŞENLİĞİ](/meb_iys_dosyalar/2024_06/05082738_233.jpg)
SUNGURLU BİLİM VE SANAT MERKEZİ YIL SONU BİLİM ŞENLİĞİ
Sungurlu Bilim ve Sanat Merkezine devam eden öğrencilerin sosyal sorumluluk duygularını geliştirmek amacıyla 04.06.2024 Salı günü saat 15.00-17.00 arasında Sungurlu Bilim ve Sanat Merkezinde bilim şenliği yapılmıştır.
Bilim şenliğine, İlçe Milli Eğitim Müdür V. Nazım GÜRGİL, Şube Müdürleri Şakir DEMİREL, Kerem DAĞAŞAN, birçok öğretmen, öğrenci ve veli katılım sağlamıştır.
Sungurlu Bilim ve Sanat Merkezi Müdür Vekili Ramazan ÇIRAKOĞLU, Bilim ve sanat merkezlerimize devam eden öğrencilerin hem yıl boyunca ürettikleri proje ve eserleri tanıtmak, hem de bilim ve sanatın yaygın etkisini arttırarak öğrencilerimizin sosyal sorumluluk duygularını geliştirmek amacıyla yılsonu şenliğinin düzenlendiğini belirtmiştir.