TOKİ NECİP FAZIL ORTAOKULUMUZDAN PLATFORMU TWİNNİNG KAPSAMINDAKİ "ENGELSİZ MEKTUPLAR" PROJESİ
Toki Necip Fazıl Ortaokulu öğretmenlerinden Seher Akdoğan ve Şule Taşdelen E platformu Twinning kapsamındaki "Engelsiz Mektuplar" projesini yürütmekteler. Bu proje ile özel gereksinimli öğrencilerinden, hayallerindeki mesleklere sahip kişilere mektup yazmalarını istediler. Yazılan mektuplar, kurumlar ve iş yerleri gezilerek hayallerindeki meslek sahiplerine ulaştırıldı.TOKİ NECİP FAZIL ORTAOKULUMUZDAN PLATFORMU TWİNNİNG KAPSAMINDAKİ "ENGELSİZ MEKTUPLAR" PROJESİ
Toki Necip Fazıl Ortaokulu öğretmenlerinden Seher Akdoğan ve Şule Taşdelen E platformu Twinning kapsamındaki "Engelsiz Mektuplar" projesini yürütmekteler. Bu proje ile özel gereksinimli öğrencilerinden, hayallerindeki mesleklere sahip kişilere mektup yazmalarını istediler. Yazılan mektuplar, kurumlar ve iş yerleri gezilerek hayallerindeki meslek sahiplerine ulaştırıldı.
Mektupları alan Doktor Gökhan Kodatku ve Emniyet Müdürü Hüseyin Çam öğrencilerin heyecanına eşlik ettiler. Kendileri de mektuplarını yazıp okulu ziyarette bulunarak çocukları sevindirdiler.