TÜRKİYE GREKOROMEN GÜREŞ ŞAMPİYONASINDA 57 KĞ DA TÜRKİYE ŞAMPİYONU ÖĞRENCİMİZ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTTİ
Edirne'de düzenlenen okullar arası küçük Erkekler Grekoromen Türkiye güreş şampiyonasında Sungurlu İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Alperen Demirkol 57 kg da Türkiye Şampiyonu olarak büyük bir başarıya imza atmıştır.TÜRKİYE GREKOROMEN GÜREŞ ŞAMPİYONASINDA 57 KĞ DA TÜRKİYE ŞAMPİYONU ÖĞRENCİMİZ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTTİ
Edirne'de düzenlenen okullar arası küçük Erkekler Grekoromen Türkiye güreş şampiyonasında Sungurlu İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Alperen Demirkol 57 kg da Türkiye Şampiyonu olarak büyük bir başarıya imza atmıştır.
Şampiyon Öğrencimiz Alperen DEMİRKOL ve Okul Müdürü Erdal EKİN ilçe Milli Eğitim Müdürümüz İhsan SEPETCİ' yi makamında ziyaret ettiler.
Ziyarette Müdürümüz İhsan SEPETCİ öğrencimizi tebrik ederek ödüllendirdi. Öğrencimizi, ailesini, Sungurlu İmam Hatip Ortaokulu öğretmenlerimizi ve emeği geçen antrenör hocamızı tebrik ederiz.